Open Site Navigation

Realizacja i koszty wysyłki

DOKŁADAMY WSZELKICH STARAŃ, ŻEBY ZAMÓWIONE PRZEDMIOTY DOTARŁY DO PAŃSTWA NIE USZKODZONE. Każdy nasz produkt jest starannie pakowany w bibułę, folię bąbelkową, karton i papier pakowy. Niemniej może się zdarzyć, że przesyłka ulegnie uszkodzeniu. Dlatego bardzo ważnym jest, żeby paczkę otworzyć w obecności kuriera i sprawdzić jej zawartość. W  PRZYPADKU USZKODZENIA NALEŻY ZAWARTOŚĆ SFOTOGRAFOWAĆ I SPORZĄDZIĆ PROTOKÓŁ SZKODY. Jeśli nie ma takiej możliwości, prosimy niezwłocznie zwrócić się do firmy przewozowej żeby zlecić sporządzenie takiego dokumentu.
 

Najczęściej korzystamy z usług:​
DHL Polska: 42 634 51 00

DPD Polska: 22 577 55 55 lub 801 400 373

FedEx Polska: 801 002 800

1. Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.


2. Dostawa zamówionych towarów odbywa się przesyłką kurierską. Ewentualne koszty dostawy zostaną wskazane w czasie składania Zamówienia.


3. Dostawa zamówionych w sklepie internetowym www.majolikanieborow.pl produktów, realizowana jest na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej:
a) przesyłka standardowa (poddana sortowaniu maszynowemu):
- o wadze do 11 kg - 20 zł
- o wadze do 11 do 30 kg - 25 zł
b) przesyłka niestandardowa (nie może być poddana sortowaniu maszynowemu):
- o wadze do 10 kg - 40 zł
– o wadze do 11 do 30 kg - 45 zł

Rekomendujemy wybór przesyłki niestandardowej. Jest ona przeznaczona dla towarów wrażliwych i nie podlega automatycznemu sortowaniu. Dzięki temu Państwa delikatna ceramika jest bezpieczniejsza w transporcie.

4. Przesyłka poza granice Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej – cena do uzgodnienia.

5. Realizacja zamówienia w sklepie internetowym wynosi maksymalnie 7 dni liczone od momentu wpłynięcia opłaty na konto za złożone zamówienie w naszym sklepie jeśli w opisie danego towaru nie wskazano inaczej.


6. Zamówienia można składać przez całą dobę. Zamówienia złożone po godz. 14.00 oraz w niedziele i święta rozpatrywane będą od rana następnego dnia roboczego.

6. Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi istotnych postanowień Umowy sprzedaży Towarów następuje poprzez przesłanie Klientowi na podany adres e-mail oraz poprzez dołączenie do przesyłki zawierającej potwierdzenie zakupu dla osób fizycznych i faktury VAT dla firm.