Open Site Navigation

Realizacja i koszty wysyłki

1. Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.


2. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską. Ewentualne koszty dostawy zostaną wskazane w czasie składania Zamówienia.


3. Dostawa zamówionych w sklepie internetowym www.majolikanieborow.pl produktów, realizowana jest na terenie polski za pośrednictwem firmy kurierskiej:
a) przesyłka standardowa ubezpieczona (poddana sortowaniu maszynowemu):
- o wadze do 11 kg - 20 zł
- o wadze do 11 do 30 kg - 25 zł
b) przesyłka niestandardowa ubezpieczona (nie może być poddana sortowaniu maszynowemu):
- o wadze do 10 kg - 40 zł
– o wadze do 11 do 30 kg - 45 zł

4. Przesyłka poza granice Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej – cena do uzgodnienia.

5. Realizacja zamówienia w sklepie internetowym wynosi maksymalnie 7 dni liczone od momentu wpłynięcia opłaty na konto za złożone zamówienie w naszym sklepie jeśli w opisie danego towaru nie wskazano inaczej.


6. Zamówienia można składać przez całą dobę. Zamówienia złożone po godz. 14.00 oraz w niedziele i święta rozpatrywane będą od rana następnego dnia roboczego.

6. Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi istotnych postanowień Umowy sprzedaży Towarów następuje poprzez przesłanie Klientowi na podany adres e-mail oraz poprzez dołączenie do przesyłki zawierającej potwierdzenie zakupu dla osób fizycznych i faktury VAT dla firm.