top of page

Realizacja i koszty wysyłki

DOKŁADAMY WSZELKICH STARAŃ, ŻEBY ZAMÓWIONE PRZEDMIOTY DOTARŁY DO PAŃSTWA NIE USZKODZONE. Każdy nasz produkt jest starannie pakowany w bibułę, folię bąbelkową, karton i papier pakowy. Niemniej może się zdarzyć, że przesyłka ulegnie uszkodzeniu. Dlatego bardzo ważnym jest, żeby paczkę otworzyć w obecności kuriera i sprawdzić jej zawartość. W  PRZYPADKU USZKODZENIA NALEŻY ZAWARTOŚĆ SFOTOGRAFOWAĆ I SPORZĄDZIĆ PROTOKÓŁ SZKODY. Jeśli nie ma takiej możliwości, prosimy niezwłocznie zwrócić się do firmy przewozowej żeby zlecić sporządzenie takiego dokumentu.
 

Korzystamy z usług firmy Pocztex:
- obsługa połączeń z telefonów komórkowych oraz z telefonów stacjonarnych krajowych i zagranicznych: +48 43 842 08 42
- obsługa połączeń z krajowych telefonów stacjonarnych: 804 104 104

1. Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.


2. Dostawa zamówionych towarów odbywa się przesyłką kurierską. Ewentualne koszty dostawy zostaną wskazane w czasie składania Zamówienia.


3. Dostawa zamówionych w sklepie internetowym www.majolikanieborow.pl produktów, realizowana jest na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej Pocztex:
a) Pocztex - dla produktów delikatnych:
- o wadze do 20 kg - 27 zł
– o wadze do 20 do 30 kg - 55 zł
b) Pocztex - starndardowa:
- o wadze do 20 kg - 20 zł
- o wadze do 20 do 30 kg - 40 zł

Rekomendujemy wybór przesyłki Pocztex - dla produktów delikatnych. Jest ona przeznaczona dla towarów wrażliwych i nie podlega automatycznemu sortowaniu. Dzięki temu Państwa delikatna ceramika jest bezpieczniejsza w transporcie.

4. Przesyłka poza granice Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej – cena do uzgodnienia.

5. Realizacja zamówienia w sklepie internetowym wynosi maksymalnie 7 dni liczone od momentu wpłynięcia opłaty na konto za złożone zamówienie w naszym sklepie jeśli w opisie danego towaru nie wskazano inaczej.


6. Zamówienia można składać przez całą dobę. Zamówienia złożone po godz. 14.00 oraz w niedziele i święta rozpatrywane będą od rana następnego dnia roboczego.

6. Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi istotnych postanowień Umowy sprzedaży Towarów następuje poprzez przesłanie Klientowi na podany adres e-mail oraz poprzez dołączenie do przesyłki zawierającej potwierdzenie zakupu dla osób fizycznych i faktury VAT dla firm.

bottom of page